Etna 1HF KO-ST5/8-15 2Hp 380V Tek Pompalı Komple Paslanmaz Çelik Dik Milli Değişken Devirli Frekans Kontrollü Çok Kademeli Sessiz Hidrofor (Aisi 304)
Marka
Stok Kodu
Etna 1HF KO-ST5/8-15
Fiyat
75.000,00 TL + KDV
Havale
45.396,00 TL
(%3,00 havale indirimi)
*4.977,18 TL den başlayan taksitlerle!!
90.000,00 TL
Kazancınız
Genel Özellikler:
• Motor üzerine entegre HYDROKON frekans invertörü
• Sabit basınçta değişken debi ile su tüketimi
• Frekans invertörünün yumuşak kalkış ve duruşu
• Uzun mekanik ömür ve daha az bakım
• Enerji tasarrufu ve yüksek konfor
• PID kontrol sayesinde optimum verim
• Kavitasyonun neden olduğu su tesisatı rahatsızlıklarına son
• Sessiz çalışma
• Düşük akım koruması sayesinde susuz çalışmaya karşı koruma
• Yüksek akım koruması
• Susuz çalıştırmayı önleyen 2. koruma (5 m seviye flatörü)
• Basınç transmitteri ile çalışma
• Basınç bilgisini ekrandan izleyebilme
• Çalışma verilerinin Modbus RS 485 üzerinden BMS'ye aktarımı
• Yaylı tip sessiz çekvalf ve beş yollu vana
• Manometre ve basınç şalteri
• Titreşimi engelleyen lastik takozlu ve fırın boyalı çelik şase
Not: Özel yataklama sistemi sayesinde uzun süre
susuz çalışmaya karşı dayanıklıdır.
Emme ve basma kollektörleri AISI304 paslanmaz
çeliktir.
• 16 bar ve üzeri basınçlar için flex hortum önerilmez.
• Durdurma basıncı çalıştırma basıncının minimum 1,5 bar üzerindedir.