Etna 2HF KO-ST16/6-55 2x7.5Hp 380V Çift Pompalı Komple Paslanmaz Çelik Dik Milli Değişken Devirli / Frekans Kontrollü Çok Kademeli Sessiz Hidrofor (Aisi 304)
Marka
Stok Kodu
Etna 2HF KO-ST16/6-55
Fiyat
263.500,00 TL + KDV
Havale
159.491,28 TL
(%3,00 havale indirimi)
*17.486,49 TL den başlayan taksitlerle!!
316.200,00 TL
Kazancınız
Etna İki Pompalı Komple Paslanmaz Çelik
Çok Kademeli Frekans Kontrollü /Değişken Debili
Çok Kademeli Sessiz Hidrofor (Aisi 304)
(2 HF KO-ST SERİSİ)
Genel Özellikler:
• Motor üzerine entegre her pompa için ayrı HYDROKON
frekans invertörü
• Sabit basınçta değişken debi ile su tüketimi
• Frekans invertörünün yumuşak kalkış ve duruşu
• Uzun mekanik ömür ve daha az bakım
• Enerji tasarrufu ve yüksek konfor
• PID kontrol sayesinde optimum verim
• Kavitasyonun neden olduğu su tesisatı rahatsızlıklarına son
• Sessiz çalışma
• Düşük akım koruması sayesinde susuz çalışmaya karşı koruma
• Yüksek akım koruması
• Susuz çalıştırmayı önleyen 2. koruma (5 m seviye flatörü)
• Basınç transmitteri ile çalışma
• Basınç bilgisini ekrandan izleyebilme
• Çalışma verilerinin Modbus RS 485 üzerinden BMS'ye aktarımı
• Eş yaşlanma özelliği sayesinde her pompanın sürücü ile çalışması
• Yaylı tip sessiz çekvalf ve beş yollu vana
• Emiş ve basma kollektörü, manometre ve basınç şalteri
• Titreşimi engelleyen lastik takozlu ve fırın boyalı çelik şase
Not: Özel yataklama sistemi sayesinde uzun süre
susuz çalışmaya karşı dayanıklıdır.
Emme ve basma kollektörleri AISI304 paslanmaz
çeliktir.
• 16 bar ve üzeri basınçlar için fleks hortum önerilmez.
• Emiş kollektörü dahildir. • Durdurma basıncı çalıştırma basıncının minumum 1,5 bar üzerindedir.