Etna 2KO-ST5/8-15 2x2Hp 380V Çift Pompalı Komple Paslanmaz Çelik Dik Milli Sabit Devirli Hidrofor (Aisi 304)
Marka
Stok Kodu
Etna 2KO-ST5/8-15
Fiyat
122.500,00 TL + KDV
Havale
74.146,80 TL (%3,00 havale indirimi)
*8.129,39 TL den başlayan taksitlerle!!
147.000,00 TL
76.440,00 TL
Kazancınız
ETNA KOMPLE PASLANMAZ ÇELİK,
SABİT DEVİRLİ, İKİ POMPALI
HİDROFORLAR ( 2KO-ST SERİSİ )
Genel Özellikler:
• Elektronik kontrol paneli
• Susuz çalışmaya karşı düşük akım koruması
• Susuz çalıştırmayı önleyen 2. koruma (5 m seviye flatörü)
• Ayarlanabilen alçak ve yüksek akım-gerilim koruması
• Faz sırası ve faz yokluğu koruması
• Arıza durumunda hata adını ekranda okuyabilme
• Pompa hazır devrede ve hata durumlarını ekrandan
izleyebilme
• Faz gerilimleri ve motor akımlarını ekranda izleyebilme
• Sıralı çalışma eş yaşlanma özelliği
• Yaylı tip sessiz çekvalf ve beş yollu vana
• Emiş ve basma kollektörü, manometre ve basınç şalteri
• Titreşimi engelleyen lastik takozlu ve fırın boyalı
çelik şase
Not: Özel yataklama sistemi sayesinde uzun süre
susuz çalışmaya karşı dayanıklıdır.
Emme ve basma kollektörleri AISI304 paslanmaz
çeliktir.
 • 16 bar ve üzeri basınçlar için fleks hortum önerilmez.
• Emiş kollektörü dahildir.
• Durdurma basıncı çalıştırma basıncının minumum 1,5 bar üzerindedir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Etna 2KO-ST5/8-15 2x2Hp 380V Çift Pompalı Komple Paslanmaz Çelik Dik Milli Sabit Devirli Hidrofor (Aisi 304) Etna 2KO-ST5/8-15 2x2Hp 380V Çift Pompalı Komple Paslanmaz Çelik Dik Milli Sabit Devirli Hidrofor (Aisi 304) ETNA kalitesiyle uygun fiyat ve stoktan teslim avantajı ile satışta. Hemen inceleyin ve teklif alın. Etna 2KO-ST5/8-15