Global Water PWB-150LV 150 Litre 10 Bar Dik Ayaklı Patlamayan Genleşme Tankı
Stok Kodu
Global Water PWB-150LV
Fiyat
Havale
18.026,15 TL (%3,00 havale indirimi)
*1.976,37 TL den başlayan taksitlerle!!
27.736,80 TL
18.583,66 TL
Kazancınız
GLOBAL WATER SOLUTIONS
NOT: NAKLİYE ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
5 YIL GARANTİLİ PATLAMAYAN GENLEŞME TANKLARI
BAKIM GEREKTİRMEYEN GENLEŞME TANKLARI
Basınçlı Tanklar
PressureWave™ serisi, üstün kalitede, çok yönlü basınçlı tanklardır. Maksimum 10 bar çalışma basıncında, 2 ile 150 litre arasındaki modeller, bir dizi uygulama için idealdir.
Challenger™ karbon çelik tanklar serisi, 60 ile 450 litre arasında  maksimum 10 veya 8,6 bar (NPT pazarlarına satılan depolar için) basınçla temin edilebilir. Hidrofor sistemleri, termal genleşme, hidronik ısıtma genleşmesi, sulama sistemleri ve koçbaşı darbe önleme de dahil, geniş bir uygulama aralığı için çok uygundur.
BAKIM GEREKTİRMEYEN BASINÇ DEPOLARI
PressureWave™ Serisi
Kapasite: 2 - 150 litre / 0,5 - 40 galon
Maksimum çalışma basıncı: 10 bar / 150 psi
Fabrika ön gaz basıncı: 1,9 bar / 28 psi
Maksimum çalışma sıcaklığı: 90° C / 194° F
Hidrofor sistemleri
Kuyu sistemleri
Sulama sistemleri
Termal genişleme
Isıtma sistemleri genleşme tankları
Koç başı darbe önleyici tanklar
Ultra Filtreleme sistemleri için temiz su geri yıkaması
Özellikler ve Avantajlar
Bakım Gerektirmez
Diyafram tasarımı
Patentli paslanmaz çelik su bağlantısı
Saf polipropilen kaplama
İki parçalı poliüretan, epoksi astarlı boya kaplaması
Sızıntısız, O-Contalı yalıtılmış hava valf kapağı
Takviyeli bağlantı plakası (RCP) ile donatılmış Inline modeller
BAKIM GEREKTİRMEYEN BASINÇLI TANKLAR
Challenger ™ Serisi
Kapasite: 60 - 450 litre / 15 - 120 galon
Fabrika ön şarjı: 1,4 bar / 20 psi