Sumak SMT315/50 5.5KW 380V Tek Kademeli Salyangoz Gövdeli Pompa (1450 d/d)
Marka
Stok Kodu
smt2569
Fiyat
95.055,00 TL + KDV
Havale
74.131,49 TL (%3,00 havale indirimi)
*8.127,72 TL den başlayan taksitlerle!!
114.066,00 TL
76.424,22 TL
Kazancınız
SUMAK SMT 315/50 Serisi Pompalar
TANIM
Tek kademeli salyangoz pompalar,  Bu tip tek kademeli salyangoz pompalar 50 Hz ve 60 Hz frekanslarında imal edilmektedir.
KULLANIM ALANLARI
-Emiş hattındaki sıvı hızı.(Yüksek hızlar kavitasyona sebep olabilir)
-Sıvı sıcaklığı.(Yüksek sıvı sıcaklıkları kavitasyona sebep olabilir)
-Yüksek pompa devirleri.(Pompa devrinin çok yüksek olması kavitasyon sebebi olabilir)
-Sıvı içerisinde bulunan erimiş gazlar.(Sıvı içindeki erimiş gazlar kavitasyon sebebi olabilir)
Salyangoz pompa seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır ;
  • Elektrikli Santrifüj Pompa basacağı maksimum yükseklik nedir
  • Pompanın basacağı mesafede istenen su miktarı nedir
  • Tarımsal amaçlı kullanılan pompalarda arazi eğimi nedir , mesafe nedir
  • Pompa emiş yapacak ise emme mesafesi nedir
  • Pompa emişi ve çıkış ölçüsüne uygun tesisat var mı gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sumak SMT315/50 5.5KW 380V Tek Kademeli Salyangoz Gövdeli Pompa (1450 d/d) Sumak SMT315/50 5.5KW 380V Tek Kademeli Salyangoz Gövdeli Pompa (1450 d/d) Sumak Pompa kalitesiyle uygun fiyat ve stoktan teslim avantajı ile satışta. Hemen inceleyin ve teklif alın. smt2569